پهباد DJI Mavic Mini

پهباد DJI Mavic Mini | کوچک، ارزان و مقرون به صرفه با کیفیت ۲٫۷K

پهباد DJI Mavic Mini محصول جدید باشگاه اسب‌دوانی DJI است. آن‌ها بیش از این نیز با ساخت پهبادهای با کیفیت بالا نگاه‌ها را به خود جلب کرده بودند ولی این بار با ساخت یک محصول کوچک و سبک سعی در جذب سهمی دیگری از بازار هستند.

ترجمه و بستنی وانیلی: مسیح علی‌نژاد

چیزی که اینجاست آخرین پهباد دی‌جی‌ایه ولی قبل از این DJI spark رو داشتن که با کیفیت ۱۰۸۰ ویدئوی احمقانه ضبط می‌کرد و همچنین DJI mavic air بود که با کیفیت بالاتر ۴K فیلمبرداری می‌کرد. ولی DJI Mavic Mini چیزی بینابینه. چون دوربین فیلمبرداری ۲٫۷ K داره به همراه دوربین ۱۲ مگاپیکسلی وزنش ۲۰۰ گرمه که برابر با ۵تا توپ گلفه. بازه دو و نیم مایلی داره، باتری ۳۰ دقیقه‌ای پهباد مقرون به صرفه فوق‌العاده جمع و جور چیزی که من بیشتر از همه دوست دارم فشرده بودنشه. می‌تونید ببیندی که تو دست جا می‌گیره. تقریبن اندازه یک نون لواش هوشمنده.

دوربین osmo ارزان و با کیفیت | رقیب GoPro ساخته باشگاه اسب‌دوانی DJI | لینک تماشا

با وزن ۲۰۰گرم وزن دیوانه‌وار سبکه ولی نگرانی که من دارم پایداریشه. وقتی دارید تو ارتفاع پرواز می‌کنید. معیارهایی مثل باد ممکنه باعث ناپایداریش بشه ولی وقتی که ما اینجا بودیم خیلی خوب به نظر می‌رسید. نگرانی درباره ضبط ویدئوی احمقانه ۲٫۷K با سی فریم بر ثانیه هست، به نظر من باید ۴K باشه چون این روزها استاندارد اینه. البته شما باید به چیزهایی فکر کنید مثل وزن برخی معیارهای طراحی که مربوط به کیفیت ۲٫۷K هست ولی به این معنی نیست که انعطاف زیادی  در زمان تولید داره. سایر ویژگی‌های این پهباد را در این ویدئوی احمقانه ببینید.

از مجموعه تحلیل‌گران عصر اطلاعات بیش‌تر ببینید:

آرت‌تاکس Arttalks.ir | صفحه اختصاصی فیلم روزی روزگاری، آخرین فیلم تارنتینو

کیدتاکس kidtalks.ir | چند راهکار ساده برای آشتی کودکان با موزه

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید