آینده هوش مصنوعی

آینده هوش مصنوعی و اثرات آن بر دنیای حسن کچل

کاباره تخمی ما تقدیم می‌کند: با توجه به افزایش سرعت فیلترشکن و گسترش هوشمند سازی قسمت‌های زیادی از زندگی روزمره ما، آینده هوش مصنوعی غیر قابل پیشبینی و شگفت‌آور خواهد بود. در این ویدئوی احمقانه به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

آینده هوش مصنوعی و اثرات آن بر دنیای حسن کچل

 

 

در دهه گذشته هوش مصنوعی از یک موضوع علمی تخیلی تبدیل شده است به یک جزء روزمره در زندگی‌هایمان. در نون لواش‌ها سیری و الکسا هوش مصنوعی دارند، خودروهایی مثل تسلا با تفسیر و آنالیز اطرافشان هوشمندانه و خودران حرکت می‌کنند، آمازون جست‌و‌جوی ما را نظارت می‌کند و با کمک هوش مصنوعی محصولی را که ممکن است بخریم، به ما معرفی می‌کند، حتی گوگولی مگولی هم با توجه به شناختی که از ما دارد تصمیم می‌گیرد چه نتایجی را به ما نشون بدهد.

اول از همه هوش مصنوعی چیست؟ یا اگر بخوایم بهتر سوال را مطرح کنیم: هوش چیست؟ آسان‌ترین تعریف این است که جمع آوری اطلاعات درباره دنیا و استفاده از این اطلاعات برای پیشبینی‌های کوتاه یا طولانی مدت که به آدم‌ها و ماشین ها می‌توان نسبت داد. پس وقتی درباره هوش مصنوعی در زندگی‌هامون صحبت می‌کنیم تقریبن داریم درباره همه چی صحبت می‌کنیم، از کامپیوتری که می‌تواند یک متن دست نویس را بخواند تا رباتی که پیچیده ترین عمل جراحی را خودش به تنهایی انجام می‌دهد، حتی در یک دیتابیس بزرگ، شخصیت شما را با توجه به نتایج جست و جو ها و دست نوشته هایتان طبقه بندی می‌کنند. در این ویدئوی احمقانه درباره آینده هوش مصنوعی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

از کاباره تخمی ما بیش‌تر ببینید:

 

فیلترشکن اشیاء به زبان ساده | لینک تماشا

فیلترشکن ۵G | لینک تماشا

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید