مراسم made by google 2019

مراسم made by google 2019 | بررسی محصولات عرضه شده در مراسم گوگل

مراسم made by google 2019 بعد از این که همه محصولات گوگل چندین بار لو رفت بالاخره برگزار شد. در این ویدیو خلاصه تمام محصولات معرفی شده در این رویداد را با زیرنویس فارسی مشاهده نمایید.

بعد از چندین بار لو رفتن از نسل بعدی گوشی پیکسل پرچم‌دار اندرویدی گوگل رونمایی شد. این دستگاه در دو اندازه فروخته می‌شه Pixel 4  که اندازه‌ش۵٫۷ اینچه و pixel 4 XL که ۶٫۴ اینچیه. هر دو گوشی تراشه تک رادار رو دارند که اجازه می‌ده آهنگ عوض کنید، زنگ ساعت رو قطع کنید یا تماس رد کنید. فقط با تکان دادن دستتون در بالای گوشی بدون این که لمسش کنید. تمرکز اصلی گوگل روی دوربین‌هاست. کمپانی به ایده استفاده از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برای بهبود عکس‌ها تکیه زده. با ویژگی‌هایی مثل Live HDR با کنترل دوربین دوگانه، یادگیری بر پایه تعادل و حالت شب تقویت شده که به عکاسی شب‌های ستاره‌دار کمک می‌کنه. هر دو گوشی دو دوربین در پشت دارند و یکی در جلو. در بیست و چهار اکتبر عرضه می‌شوند و قیمتش ۷۹۹ دلار خواهد بود.

جعبه‌گشایی از گوشی پیکسل ۴ و پیکسل XL 4 | لینک تماشا

گوگل سری هم به هیئت هنریش زده و با جواب air pods برگشته. احتمالن بهار بعد عرضه می‌شوند. این هندزفری‌ها ۱۷۹ دلار قیمت خواهند داشت. گوگل می‌گه با هر بار شارژ پنج ساعت طول می‌کشه به همراه محفظه شارژ بدون سیمش که ۲۴ساعت کارایی رو به همراه داره. مدت زمان زیادی از ارایه لپتاپ chrome os گذشته کمپانی نمونه جدیدی به نام pixel book go رو عرضه کرد. صفحه نمایش ۱۳٫۳ اینچی داره تا ۱۶گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه و باتری که ۱۲ ساعت قراره کار بکنه. به سختی وزنش به ۲ پوند می‌رسه و مدل پایه‌ش ۶۴۹ دلاره. سایر محصولات گوگل رو در این ویدیو ببینید.

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید