اپلیکیشن Minor Mynas

مصاحبه با هیلاری ییپ مدیرعامل و بنیان گذار اپلیکیشن Minor Mynas

کارآفرینی بیشتر اوقات می‌تواند کار سختی باشد، مخصوصن اگر یک نوجوان 14 ساله باشید. هیلاری پیپ مدیر عامل و بنیان‌گذار اپلیکیشن Minor Mynas در این ویدیو درباره سخی‌های این مسیر می‌گوید.

مدیر عامل جوون بودن کار سختی نیست. بعضیا منو با یک آدم بالغ اشتباه می‌گیرن. مردم عمومن از کاری که من می‌کنم حمایت می‌کنند و من مشورت‌های جالبی از مردم می‌گیرم. من هیلاری ییپ هستم. چهارده سالمه و در هنگ کنگ زندگی می‌کنم. من مدیرعامل و بنیان‌گذار Minor Mynas هستم. Minor Mynas به عنوان یه اپ آموزش زبان خارجی شروع کرد. جایی که ما همه کودکان دنیا رو به هم وصل می‌کنیم. اول قرار بود یه محیط فرد به فرد باشه تا دوست‌هایی خارج از مرز پیدا کنند. ما الان کاربرانی ازبیش از صد و پنجاه کشور دنیا داریم و در حال افزایشه. من فکر می‌کنم که به ما کودکان در بازار کم توجهی می‌شه. چه در بازی‌های کامپیوتری چه در محصولات آموزشی. Minor Mynas می‌خواد یه محصول میانی باشه. جایی که ما می‌تونیم با پیدا کردن دوستای جدید تفریح کنیم، در حین این که یه چیز جدید یاد می‌گیرن.

مصاحبه با استیو هافمن مدیر عامل Reddit | لینک تماشا

. وقتی من ده سالم بود چینی من وحشتناک ضعیف بود و مادر بالاخره تسلیم شد تا من و برادرم رو به کلاس تابستانی چینی بفرسته خیلی خوب پیش رفت چون ما هیچ گزینه دیگه‌ی نداشتیم، جز این که به زبان مندرین صحبت کنیم. و چند ماه بعد وقتی مسابقه کارآفرینی برای کودکان رو دیدم، شگفت‌زده شدم که آیا می‌تونم تجربه‌م رو آنلاین کنم تا همه کودکان بتونن زبان یاد بگیرن. بعد از مسابقه یکی نزدیکم اومد و گفت دوست داره مشاورم باشه اگه بخوام ایده‌م رو ادامه بدم. پس منم از این شانس استفاده کردم Minor Mynas  چیکار می‌تونه بکنه؟ اول از همه ما می‌تونیم محیط امنی برای کودکان فراهم کنیم بهترین قسمت مدیر عامل بودن آزاد بودن و انعطاف‌پذیر بودنشه. کاری که من هرروز می‌کنم اینه که طرحم رو ارایه می‌دم، با مراکز سرمایه‌گذاری مذاکره می‌کنم. با سرمایه‌گذارها صحبت می‌کنم، صحبت با مشتریانه، چشم اندازمون رو برای آینده می‌نویسم و اجرای عملیات مارکتینگ خارج از ساعت مدرسه‌ست. سعی می‌کنم کارها رو با Minor Mynas اولویت بندی کنم. بعد از این که همه کارا رو انجام دادم، وقت دارم مطالعه کنم. می‌تونم بحث کنم و وقتی دوستام تو شهرن می‌تونم باهاشون بچرخم

بیل گیتس با خرید کتاب داوینچی به رمز گشایی از رازهای او پرداخت اگر این ویدیو را ندیدید، می‌توانید در این‌جا این ویدیو را مشاهده کنید.

خانواده‌م خیلی خیلی حمایت کردن وقتی مادرم با من یاد می‌گرفت. همه‌ی مسیر Minor Mynas رو با من طی کرد. چون هیچ‌کودوم از از ما تا حالا تو استارت‌آپ کار نکرده بودیم. همیشه افرادی هستند که بهت می‌گن که تو نمی‌تونی. به خاطر سنت، جنسیتت یا از جایی که اومدی ولی کاری که ما می‌تونیم بکنیم ادامه دادن کاریه که داریم می‌کنیم. این تنها راهیه که اثبات کنیم اشتباه می‌کنند.

از تک تاکس بیش‌تر ببینید:

مصاحبه با دزمون هلمند مدیر عامل بنیاد بیل گیتس | لینک تماشا

مصاحبه با سوزان وجسیکی مدیر عامل یوتیوب  | لینک تماشا

 

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید