دوربین gopro hero 8

دوربین gopro hero 8 | هر آنچه باید درباره دوربین جدید گوپرو بدانید

اگر هنوز برای خرید اکشن کمراتون بین gopro 7 و دوربین dji osmo شک دارید بهتره دست نگه دارید چون دوربین gopro hero 8 اینجاست.

ترجمه و صداگذاری: بهرام ذوقی

ظراحی این دوربین نسبت به ورژن قبلی تغییر زیادی نکرده. فقط اگه کنار هم قرارشون بدیم یکم بزرگتر شده است. از همه مهم‌تر دیگر به اون قاب همیشگی‌ش نیازی نداریم. تنها تغییری که تایم لپس گرفتن باهاش داشته اینه که وقتی تایم لپس می‌گیرید کافیه روی صفحه کلیک کنید تا تصویر برداری به حالت نرمال برگردد. دوباره با یک ضربه می‌توانید به تایم لپس برگردید.

دوربین osmo ارزان و با کیفیت | رقیب GoPro ساخته کمپانی DJI | لینک تماشا

حالت hyper smooth stabilization در همه کیفیت‌های تصویر برداری موجود و قابل تنظیمه. اگر هم می‌خواید کمی لرزش برای طبیعی شدن به تصویر اضافه کنید یا کلن این ویژگی را خاموش کنید. یک ویژگی جدید که شاید برای دارندگان آیفون جدید نباشه این است که می‌تونید با دوربین سه ثانیه تصویر برداری کنید و بعد از بین ۹۰ فریم تولید شده تصویر مورد علاقه‌تون رو انتخاب کنید.

dji osmo mobile 3 فیلم‌برداری با کم‌ترین لرزش و چندین قابلیت‌های جدید | لینک تماشا

کمپانی برای شما یک سری تنپیمات پیش فرض تعریف کرده می‌تونید تنظیم مورد علاقه‌تون رو انتخاب کنید. البته اگه چیزی که تو ذهنتون بود رو پیدا نکردید می‌تونید با یک کلیک اون رو بوجود بیارید. دوربین gopro hero 8 چند دکمه میانبر هم روی صفحه قرار داده که فقط کافیه دستتون رو روش نگه دارید تا وارد قسمتی که می‌خواهید بشید. یکی از این میانبرها برای لنز ها هستش که به شما اجازه می‌ده بین گزینه‌های زوم نزدیک تا واید و سوپر ویو جابه‌جا بشید.

از تک تاکس بیش‌تر ببینید:

نمایشگاه خودرو نیویورک: خودرو برقی هابانیرو | لینک تماشا

نمایشگاه خودرو جنوا: خودرو استون مارتین | لینک تماشا

 

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید