مصاحبه با دارا خسروشاهی

مصاحبه با دارا خسروشاهی درباره اتفاقات جدید اوبر | از کمک به حمل و نقل عمومی تا سفارش غذا

اوبر یکی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های ارایه خدمات خمل و نقل است و در ایران شرکت‌هایی مانند اسنپ و تپسی شبیه به او کار می‌کنند. در این مصاحبه او درباره ویژگی‌های جدید اوبر می‌گوید. مصاحبه با دارا خسروشاهی را با زیرنویس اختصاصی در تک‌تاکس ببینید.

اوبر در حال ایجاد تغییراتی در اپلیکیشن خود است. این کمپانی می‌خواهد ویژگی‌های جدیدی را اضافه کرده و کار با اپ را آسان‌تر کند. یکی از این قسمت‌ها اضافه کردن اطلاعات حمل و نقل عمومی است. خسروشاهی اعلام کرده که این قسمت از خدمات اوبر پولی نبوده و صرفن برای افزایش استفاده از اوبر این کار را انجام می‌دهند. یکی از اهداف این طرح جمع‌آوری اطلاعات کلان برای انجام طرخ‌های بعدی مثل یک‌پارچه کردن بیلیط انجام می‌گیرد.

مصاحبه با استیو هافمن مدیر عامل Reddit | لینک تماشا

در چند وقت اخیر اوبر به چند دلیل در صدر اخبار گرفته است. یکی از موضوعات ضرر بی‌سابقه ۵ میلیارد دلاری این کمپانی سه ماه گذشته است. در چند وقت گذشته نیز شهرهایی مثل نیویورک به اوبر فشار می‌آورند تا راننده‌های این شرکت مانند کارمند برخورد شود نه مانند سفیر. علاوه بر این موضوعاتی مانند انتخابات و شعارهای انتخاباتی نیز فشارهایی به اوبر وارد می‌کند که خسروشاهی به آن‌ها اشاره می‌کند

بیل گیتس با خرید کتاب داوینچی به رمز گشایی از رازهای او پرداخت اگر این ویدیو را ندیدید، می‌توانید در این‌جا این ویدیو را مشاهده کنید.

دارا خسروشاهی از چشم اندازهای اوبر در پنج سال آینده به سفارش غذا با اوبر و ارسال بسته با اوبر اشاره می‌کند. سایر قسمت‌های مصاحبه با دارا خسروشاهی را در این ویدیو با زیرنویس اختصاصی در تک تاکس ببینید.

از تک تاکس بیش‌تر ببینید:

مصاحبه با دزمون هلمند مدیر عامل بنیاد بیل گیتس | لینک تماشا

مصاحبه با سوزان وجسیکی مدیر عامل یوتیوب  | لینک تماشا

 

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید