cooking-lesons-with-bill-gates

آشپزی با بیل گیتس | رابرت هاند به مدیر عامل مایکروسافت آشپزی یاد می‌دهد‌

بیل گیتس یک پولدار و نابغه متفاوت است. برخلاف سایر میلیونرها او ترجیح می‌دهد تا با انجام فعالیت‌های بامزه مانند کار در بستنی فروش، شرکت در برنامه‌های شبانگاهی و یادگیری آشپزی روز خود را بگذراند.آشپزی با بیل گیتس را با زیرنویس اختصاصی تک‌تاکس ببینید.

بیل گیتس برای آشپزی به سراغ رابرت هاند می‌رود. رابرت مدرس آشپزی برای دانش‌آموزان دبیرستانی است. او به عنوان مدرس برتر سال انتخاب شده است. دوره‌هایی که او برگزار می‌کند تنها به آشپزی محدود نمیشود بلکه برخی از مهارتهایی که جوانان در آستانه بزرگسالی به آنها نیاز دارند نیز می‌پردازد.

بیل گیتس و وارن بافت در حال گذراندن کارآموزی بستنی فروشی دایری کویین | لینک تماشا

رابرت هاند نحوه برخورد با افراد حرفه‌ای، پر کردن درخواست کار و مصاحبه کردن را یاد می‌دهند. بعد از آن در نظر می‌گیرند که در آن مصاحبه موفق بوده و شغل را بدست آورده‌اند. به اون‌ها مدیریت خرج کردن و رسیدن به اهداف زندگی در غالب همان بودجه محدود را آموزش می‌دهند.

بیل گیتس با خرید کتاب داوینچی به رمز گشایی از رازهای او پرداخت اگر این ویدیو را ندیدید، می‌توانید در این‌جا این ویدیو را مشاهده کنید.

در طول همین گفت و گو بیل گیتس مراحل مزه‌دار کردن مرغ را انجام داده و آن را داخل فر قرار می‌دهد. مراحل آشپزی با بیل گیتس را با زیرنویس اختصاصی ببینید.

از تک تاکس بیش‌تر ببینید:

مصاحبه با استیو هافمن مدیر عامل Reddit | لینک تماشا

مصاحبه با دزمون هلمند مدیر عامل بنیاد بیل گیتس | لینک تماشا

مصاحبه با سوزان وجسیکی مدیر عامل یوتیوب  | لینک تماشا

 

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید