cake-Emotor

بررسی موتور برقی cake | جوزف کامینسکی در این باره توضیح می‌دهد

موتورهای برقی روز به روز در حال توسعه هستند. جوزف کامینسکی، گزارشگر مجموعه cnet به بررسی موتور برقی cake پرداخته است و از مدهای حرکتی آن برای ما می‌گوید. این ویدیو را با زیرنویس اختصاصی از تک‌تاکس ببینید.

ترجمه و زیرنویس: بهرام ذوقی

موتورهای برقی در حال پیشرفت هستند و کمپانی RIDECAKE با ارایه موتور سیکلت برقی سبک خود سعی می‌کند نگاه‌ها را به سمت خود جذب کند. اولین نکته درباره این موتور مدهای(حالت‌های) مختلف حرکتی است. این موتور دارای سه حالت رانندگی است که در حالت اول تا سرعت ۵۰ کیلومتر در ساعت، حالت دوم تا سرعت ۷۰ کیلومتر و حالت سوم تا سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت است. ترمز این موتور نیز حالت‌های مختلف دارد که این در حالت‌ها میزان انرژی تولید شده در صورت ترمز و حساسیت ترمز متفاوت خواهد.

دنیا با خودرو پرنده چه مشکلاتی خواهد داشت؟ | لینک تماشا

یکی دیگر از ویژگی‌های این موتور نداشتن جعبه دنده است. موتور برقی cake فقط یک دنده کاهنده(سنگین) دارد. بنابراین خبری از کلاچ و تعویض دنده نیست. علت این قضیه این است که موتورهای الکتریکی(موتور DC) دور موتور بالایی در محدوده صفر تا دوازده هزار دور در دقیقه را ایجاد می‌کند در نتیجه فقط به یک دنده نیاز است.

اموجی خودت رو بساز | ثبت جهانی اموجی چگونه صورت می‌گیرد؟| لینک تماشا

وزن این موتور نیز یکی دیگر از مزیت‌های آن است. این موتور برقی وزنی کمتر از ۱۵۰ پوند دارد. در این ویدیو به بررسی موتور برقی cake پرداخته شده است. این ویدیو را با زیرنویس اختصاصی در تک‌تاکس ببینید.

 

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید