may-mobility

استارت آپ may mobility | باید به فکر ساختن خودرو خودران امن‌تری باشیم

استارت آپ may mobility که این روزها در شهر دیترویت در حال پیاده‌سازی یکی از طرح‌های خود در رابطه با خودرو خودران است، در رابطه با امنیت و افزایش میزان جابه‌جایی با خودروهای خودران می‌گوید. این ویدیو را با زیرنویس اختصاصی در تک‌تاکس ببینیند.

ترجمه و زیرنویس: بهرام ذوقی

استارت آپ may mobility در حال توسعه خودروهای خودران در مناطق مختلف هستند. مدیر عامل این کمپانی در گفت و گویی از اهداف و چشم‌اندازهای شرکت گفت.

+May mobility یک کمپانیه که تمرکزش رو بر بازآفرینی حمل و نقل گذاشته.

-شما خودتون رو یک کمپانی در زمینه جابه‌جایی می‌دونید یا یک کمپانی فعال در خودرو خودران؟

+این بیزینس سرویس دادنه، بیزینس جابه‌کردن مردم و خودران بودن ویژگی‌ایه که به ما کمک می‌کنه تا بهتر انجامش بدیم.

-یکی از ویژگی‌های قطعی آینده که اغلب روش تمرکز می‌شه تاکسی‌های خودرانی که می‌تونند همه جا بروند از نظر شما زمان‌بندی رسیدن به اون نقطه کوتاه‌تر شده؟

+نه. فکر می‌کنم زمان‌بندی هر چیزی طولانی‌تر شده است. از دفعه آخری که پارسال با هم حرف زدیم، کمپانی‌های بیشتری را می‌بینیم که از ادعاشون که کل شهر رو با روبوتاکسی پر می‌کنیم عقب کشیدن بیشترشون یا دارن روی شهرهای خاص تمرکز می‌کنند یا روی موردهای یکبار مصرف کار می‌کنند. چون واقعن همین‌گونه‌ست، واقعن یک چالش بزرگ مهندسیه و این مشکلی نداره حتا با چالش‌های زیر مجموعه مهندسی هنوز موقعیت‌های زیادی هست و من فکر می‌کنم که ما به عنوان یک صنعت باید روی نقش امنیت و این که چگونه می‌تونیم مردم بیشتری رو مطمئن جا‌به‌جا کنیم تمرکز کنیم، به جای این که بریم سراغ روبوتاکسی و فرض کنیم که داریم بهترین کار رو می‌کنیم.

ادامه این گفت و گو را با زیرنویس اختصاصی در تک تاکس ببینید.

از تک تاکس بیش‌تر ببینید:

خورشید در تکنولوژی زندگی امروز | لینک تماشا

ثروت افسانه‌ای جف بزوس | لینک تماشا

آیا ما در یک شبیه سازی زندگی می‌کنیم ؟ | لینک تماشا

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید