گوشی انرجایزر

گوشی انرجایزر: رونمایی از گوشی با باتری فوق العاده ۱۸۰۰۰ میلی آمپری

تک‌‌تاکس تقدیم می‌کند: انرجایزر که بیشتر با عنوان باتری‌ساز در دنیا شناخته می‌شود پا به عرصه گوشی سازی گذاشته است و امیدوار است با ساخت گوشی ارزان قیمت بتواند در این بازار سهمی را به دست آورد.

گوشی انرجایزر: رونمایی از گوشی با باتری فوق العاده ۱۸۰۰۰ میلی آمپری

انرجایزر، شرکت کالاهای مصرفی آمریکایی است، که در زمینه تولید و عرضه انواع باتری و محصولات مراقبت‌های شخصی فعالیت می‌کند. شرکت انرجایزر در سال ۱۸۹۶ راه‌اندازی شد و هم‌اکنون مالک چندین برند شناخته شده، مانند پلی‌تکس، اوردی، ویلکینسون اسوورد، شیک، هاوائین تروپیک و پرسونا می‌باشد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر تاون اند کانتری، میزوری، ایالات متحده آمریکا قرار دارد.

انرجایزر که بیشتر با عنوان باتری‌ساز در دنیا شناخته می‌شود پا به عرصه گوشی سازی گذاشته است و امیدوار است با ساخت گوشی ارزان قیمت بتواند در این بازار سهمی را به دست آورد. اولین گوشی انرجایزر به گفته طراحانش یک گوشی متوسط رو به بالاست. با دوربین دوگانه در جلو و سه گانه در پشت به خوبی می‌توانید به ضبط لحظات بپردازید. این گوشی ۶ گیگ رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی دارد.

گوشی دوم و عجیب انرجایزر از لحاظ ویژگی ساختاری شبیه به گوشی قبلیست. با این تفاوت که باتری آن با یک باتری ۱۸۰۰۰ میلی آمپری جایگزین شده است. طبیعتن وزن گوشی افزایش یافته است ولی این مقدار افزایش وزن برای ۵۰ روز استند بای ارزشمند است. ویژگی‌های دیگر این گوشی‌ها را در این ویدیو ببینیند.

 

از تک تاکس بیش‌تر ببینید:

رونمایی از گوشی سامسونگ fold | لینک تماشا

اینترنت ۵G | لینک تماشا

مدل کسب و کار فریمیوم چگونه کار می‌کند ؟ | لینک تماشا

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید