استفاده از VR در خودرو

استفاده از VR در خودرو

روز به روز استفاده از VR در حال افزایش است و آئودی در حال راه‌اندازی یک استارت آپ در زمینه تفریحات درون خودرویی است.

 استفاده از VR در خودرو

 

 

استفاده از واقعیت مجازی یا Virtual Reality که به اختصار با حروف VR نمایش داده می‌شوند، با گسترش گوشی‌های هوشمند و دسترسی بهتر به اینترنت بیشتر شده است. شرکت‌های بزرگ تکنولوژی برای به دست گرفتن بخشی از این بازار سرمایه گذاری‌های فراوانی انجام می‌دهند. یکی از این کمپانی‌ها، کمپانی بزرگ آئودی است که با همکاری یک استارت‌آپ آلمانی به نام  holiride شروع به ساخت یک مجموعه جدید کرده‌اند.

ساخت تفریحات درون خودرویی با توجه به محدودیت‌های حرکت خودرو و فضای کم سخت به نظر می‌رسد. هولوراید برای استفاده از VR در خودرو دست به خلاقیت‌های فراوانی زده است و خودرو را به یک شهربازی متحرک تبدیل کرده است. با کمک سیستم‌های مسیریاب و حرکات خودرو نرم افزار شروع به شبیه سازی یک تم جذاب برای شما می‌کند، این تم ممکن است دنیای مردگان، آدم فضایی‌ها یا دایناسور‌ها باشد.

زمان با ارزش‌ترین دارایی هر فرد است ولی در سفر‌های بین شهری مقار بسیار زیادی از آن تلف می‌شود.در این ویدیو نمونه‌ای از استفاده از VR در خودرو را مشاهده می‌کنیم، که با فردی با خستگی از پنجره به بیرون نگاه می‌کند شروع می‌شود و با جمله نگو که رسیدیم به پایان می‌رسد تا نشان دهنده مقدار هیجان این سیستم باشد.

 

از تک تاکس بیش‌تر ببینید:

بازی‌های رایانه‌ای چگونه ساخته می‌شوند؟ | لینک تماشا

مدل کسب و کار فریمیوم چگونه کار می‌کند ؟ | لینک تماشا

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید