هک شدن سایت نتفلیکس netflix و انتشار سریال مشهور بریکینگ بد Breaking Bad در اینترنت

هک شدن سایت نتفلیکس netflix و انتشار سریال مشهور بریکینگ بد Breaking Bad در اینترنت - تک تاکس - اولین رسانه تصویری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران

هکرها با نفوذ به سایت نتفلیکس netflix توانستند نسخه ای از فصل جدید سریال Breaking Bad رو با کیفیت k 4 سرقت و در فضای مجازی منتشر کنند.

در حال حاضر قسمت اول فصل جدید این سریال پر طرفدار با حجمی حدود ۱۸ گیگابایت در سایت های تورنت بین کاربرها در حال دست به دست شدنٍ است و انتظار می رود هکرها قسمت های دیگر  این سریال را هم در روزهای آینده عرضه کنند.

در حالی نسخه ۴K این سریال سرقت شده است که بسیاری از علاقمندان به فیلم ها و سریال های تلویزیونی حتی قادر به تماشای فایل های با کیفیت k 4 بر روی تلویزیون های خانگی نیستند.

تا به امروز شرکت های ارائه دهنده خدمات پخش فیلم و سریال از طریق اینترنت از حملات هکری مصون مانده بودند، اما موفقیت حمله جدید نشان می دهد که شکستن قفل سیستم حفاظتی High-Bandwidth Digital Copy Protection (HDCP) هم برای هکرها آسان شده است.

همانطور که می دانید نتفلیکس یک شرکت آمریکایی ارائه دهنده خدمات آنلاین رسانه‌ای در قالب اجاره و فروش کلیپ‌های صوتی، تصویری، فیلم و سریال است که عهده دار پخش سریال “بریکینگ بد”، “Breaking Bad” بوده است.

اشتراک گذاری
1.88K مشاهده0 نظردریافتکد ویدئو
حداکثر طول ویدیو 640 و حداکثر عرض آن 360 میباشد.


Comments are closed.