note-10

مراسم رونمایی از سامسونگ نوت ۱۰ | بزرگ‌ترین صفحه نمایش در بین تمامی نت‌ها

سامسونگ در مراسمی از گوشی سامسونگ نوت 10 و سامسونگ نوت 10 پلاس رونمایی کرد. در این مراسم درباره ویژگی‌های جدید گوشی مثل کوچک کردن اندازه دوربین جلو، تبدیل دوربین عقب به سه دوربین، اثر انگشت اولترا سونیک، رنگ‌های جدید و سایر اتفاقات گفت و گو شد.

ترجمه و زیرنویس: بهرام ذوقی

در مرکز بروکلین سامسونگ از جدید ترین گوشی خودش یعنی سامسونگ نوت ۱۰ رونمایی کرد. نوت ۱۰ صفحه دینامیک AMOLED درخشان و کاملن چشم‌نواز داره و نور آبی کمتری ایجاد می‌کند تا آرامش چشمان رو با کمترین فدا کردن رنگ فراهم کند. سامسونگ می‌گه که دوربین سلفی رو کوچیک تر کرده و  فقط یه روزنه کوچک در بالای صفحه‌ست. در پایین صفحه، یک سنسور اثر انگشت اولتراسونیک ایجاد شده، دقیقن زیر شیشه گوشی. وقتی نوبت رنگ می‌شه چند تا گزینه جدید رو در اختیار مصرف کننده‌ها قرار می‌گیره.

فیسبوک در راه ساخت ارز دیجیتال مخصوص خود به نام لیبراست | لینک تماشا

صد البته از اون جایی که این یک گوشی نوته گوشی قلم s هم داره سامسونگ میلیون‌ها نمونه دست‌خط رو جمع‌آوری کرده تا یک بانک اطلاعاتی از چندین زبان ایجاد کنه تا S pen بتونه دقیقن دست‌نوشته شما رو به Samsung note تبدیل کنه. چیز جدید که به S pen اضافه شده یک شتاب سنجه با قابلیت تشخیص جهت وسرعت حرکات شما S pen به شما اجازه می‌ده تا دستگاه‌تون رو با حرکات ساده کنترل کنید. سایر اتفاقات جذابی که در این مراسم می‌افتد را در این ویدیو ببینید.

از تک‌تاکس بیشتر ببینید:

خودرو برقی هابانیرو کیا همه نگاه‌ها را به خود جذب کرد | لینک تماشا

ناسا به دنبال کشف ناشناخته‌ها در بزرگ‌ترین قمر زحل به نام تایتان | لینک تماشا

 

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید