درباره ما

ttlogoTechTalks، پرتال تصویری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، وب‌سایتی متشکل از محتوای چندرسانه‌ای است و اخبار موضوعات مختلف صنعت ICT، شامل سیاست‌گذاری‌های کلان، تنظیم مقررات و سایر تصمیم‌سازی‌های دولتی و خصوصی، زیرساخت‌ها، کاربردها و در نهایت محصولات و خدمات دیجیتال کشور را در قالب گزارش، گفتگو و برنامه‌های آموزشی به شکل ویدئویی تولید و منتشر می‌کند.

 

ttlogobolتک‌تاکز رسانه‌ای است اطلاع‌رسان و تحلیلگر و قصد کرده است چشم تیزبین و دیده‌بان فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور باشد.


ttlogobolتک‌تاکز به هیچ گروه و جناح و جریانی وابسته نیست و به وقایع جاری در دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور بر پایه اصول گردانندگانش می‌نگرد که توسعه را اصل می‌دانند و بخش خصوصی را حمایت می‌کند و ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه را حق مردم قلمداد می‌کند.


ttlogobolتک‌تاکز خود را بخشی از بدنه صنعت – نگرش ICT در ایران می‌داند و می‌کوشد در مواضع و تحلیل‌ها و نوشته‌هایش جانب حق و انصاف را نگاه دارد و در این راه با خوانندگانش عهد می‌کند که دانستن، حق ایشان را ادا کند و هر آنچه به صلاح پیشرفت کشور می‌داند در چارچوب قانون منتشر کند.


ttlogobolتک‌تاکز خود را صدای کارشناسان و مدیران و خدمتگزاران فعال در بخش ICT در هر لباسی که خدمت کنند، دولت، بخش خصوصی و تعاونی، دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی می‌داند و در راه رسیدن به اهداف خود ازایشان یاری می‌جوید.


ttlogobolتک‌تاکز اقتصاد دانایی محور را کلید عبور از مرز توسعه‌یافتگی و قدرت گرفتن کشور در جهان امروز می‌داند و حامی تفکرات و تلاش‌هایی خواهد بود که برای فردا هدف‌گذاری می‌کنند، نقشه راه می‌دهند و مهم‌تر از همه به آن عمل می‌کنند.


ttlogobolتک‌تاکز در این راه می‌کوشد تراز باشد و چراغ راه. بر اشتباهات نهیب می‌زند و موفقیت‌ها را ارج می‌نهد و تلاش می‌کند از شمار کاستی‌ها بکاهد و برداشته‌ها و رسیده‌ها را فزونی بخشد.


ttlogobolتک‌تاکز به رسانه به‌مثابه یک کسب‌وکار می‌نگرد و سنگینی رسالت یک شغل در حیطه فرهنگ و سوداگری کلمات را بر ترازوی عقل و منطق می‌نهد تا حافظ تقدس کلمه و قلم، این ودایع ارزشمند الهی، باشد.


ttlogobolتک‌تاکز در حفظ شأن بینندگان فهیمش تلاش می‌کند و فراموش نمی‌کند که با نفس آن‌ها جان می‌گیرد و آرزو می‌کند در راه دشواری که آغاز کرده همراهش باشند و راه بنمایند و غلط بگیرند و پیشنهاد کنند تا با این ارتباط دوسویه، راه کوتاه شود و مقصد نزدیک‌تر.

این وب‌سایت وابسته به گروه تخصصی رسانه‌ای تحلیلگران عصر اطلاعات است و محتوای آن توسط بخش‌های مختلف رسانه‌ای این گروه تهیه و تولید می‌شوند.
برای اطلاعات بیشتر در خصوص فعالیت‌های گروه رسانه‌ای تحلیلگران عصر اطلاعات می‌توانید به وب‌سایت زیر مراجعه کنید.

خیابان سهروردی شمالی، میدان پالیزی، خیابان شهید قندی، کوچه ششم، پلاک ۹

۸۸۷۴۱۷۱۵-۷ ۸۸۵۲۹۵۹۷-۸

۸۸۷۴۷۵۸۵

techtalksir@gmail.com