درباره ما

ttlogoTechTalks، پرتال تصویری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، وب‌سایتی متشکل از محتوای چندرسانه‌ای است و اخبار موضوعات مختلف صنعت ICT، شامل سیاست‌گذاری‌های کلان، تنظیم مقررات و سایر تصمیم‌سازی‌های دولتی و خصوصی، زیرساخت‌ها، کاربردها و در نهایت محصولات و خدمات دیجیتال کشور را در قالب گزارش، گفتگو و برنامه‌های آموزشی به شکل ویدئویی تولید و منتشر می‌کند.

ttlogobolتک‌تاکز رسانه‌ای است اطلاع‌رسان و تحلیلگر و قصد کرده است چشم تیزبین و دیده‌بان فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور باشد.


ttlogobolتک‌تاکز به هیچ گروه و جناح و جریانی وابسته نیست و به وقایع جاری در دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور بر پایه اصول گردانندگانش می‌نگرد که توسعه را اصل می‌دانند و بخش خصوصی را حمایت می‌کند و ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه را حق مردم قلمداد می‌کند.


ttlogobolتک‌تاکز خود را بخشی از بدنه صنعت – نگرش ICT در ایران می‌داند و می‌کوشد در مواضع و تحلیل‌ها و نوشته‌هایش جانب حق و انصاف را نگاه دارد و در این راه با خوانندگانش عهد می‌کند که دانستن، حق ایشان را ادا کند و هر آنچه به صلاح پیشرفت کشور می‌داند در چارچوب قانون منتشر کند.


ttlogobolتک‌تاکز خود را صدای کارشناسان و مدیران و خدمتگزاران فعال در بخش ICT در هر لباسی که خدمت کنند، دولت، بخش خصوصی و تعاونی، دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی می‌داند و در راه رسیدن به اهداف خود ازایشان یاری می‌جوید.


ttlogobolتک‌تاکز اقتصاد دانایی محور را کلید عبور از مرز توسعه‌یافتگی و قدرت گرفتن کشور در جهان امروز می‌داند و حامی تفکرات و تلاش‌هایی خواهد بود که برای فردا هدف‌گذاری می‌کنند، نقشه راه می‌دهند و مهم‌تر از همه به آن عمل می‌کنند.


ttlogobolتک‌تاکز در این راه می‌کوشد تراز باشد و چراغ راه. بر اشتباهات نهیب می‌زند و موفقیت‌ها را ارج می‌نهد و تلاش می‌کند از شمار کاستی‌ها بکاهد و برداشته‌ها و رسیده‌ها را فزونی بخشد.


ttlogobolتک‌تاکز به رسانه به‌مثابه یک کسب‌وکار می‌نگرد و سنگینی رسالت یک شغل در حیطه فرهنگ و سوداگری کلمات را بر ترازوی عقل و منطق می‌نهد تا حافظ تقدس کلمه و قلم، این ودایع ارزشمند الهی، باشد.


ttlogobolتک‌تاکز در حفظ شأن بینندگان فهیمش تلاش می‌کند و فراموش نمی‌کند که با نفس آن‌ها جان می‌گیرد و آرزو می‌کند در راه دشواری که آغاز کرده همراهش باشند و راه بنمایند و غلط بگیرند و پیشنهاد کنند تا با این ارتباط دوسویه، راه کوتاه شود و مقصد نزدیک‌تر.

این وب‌سایت وابسته به گروه تخصصی رسانه‌ای تحلیلگران عصر اطلاعات است و محتوای آن توسط بخش‌های مختلف رسانه‌ای این گروه تهیه و تولید می‌شوند.
برای اطلاعات بیشتر در خصوص فعالیت‌های گروه رسانه‌ای تحلیلگران عصر اطلاعات می‌توانید به وب‌سایت زیر مراجعه کنید.

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان قنبرزاده، بالاتر از خرمشهر، کوچه ششم، پلاک ۲۷، واحد ۴۲

شماره تلفن : ۸۸۵۳۷۴۹۲ – ۰۲۱

شماره فکس : ۸۸۵۳۷۴۹۳ – ۰۲۱